Přeskočit na obsah

Prezentace MŠ Neurazy při příležitosti slavnostního otevření Letního kina Neurazy

Ve středu 29. 6. 2022 od 16 hodin bude mimo jiné ku příležitosti slavnostního otevření Letního kina Neurazy k vidění bohatá prezentace naší školy, a to ve formě fotek, výrobků i průvodního psaného slova.

Tato prezentace připomene všem dětem naší školky právě prožitý školní rok 2021/2022 – vzdělávání i zážitkové akce. Bylo toho tolik, že se jen těžko vybírá, co na stojany našich vzpomínek pověsit.

O to víc nás mrzí velmi vysoká nemocnost našich dětí. Některé akce jsme kvůli tomu museli zrušit, mnohé akce odložit, a to vždy s nejistým koncem. Doufáme, že nový školní rok 2022/2023 přinese všem dětem i celým jejich rodinám především zdraví.